z előző rész tartalmából: a teljes cikk itt található>>>… „Ahogy eltávolodsz a szülőhazádtól, előbb – utóbb úgy távolodnak el tőled a barátaid…
Van nekem egy szuper-szuper italom, ez az én kedvencem, na most nem így üvegbe kell meginni, hanem ennek az a titka, hogy kitöltögetjük ilyen kis pohárkákba
Hozzávalók: tortilla lap kecskesajt ( provance fűszerezésű ) sajtkrém dió reszelék szőlő Elkészítés: Boldog Új Évet Mindenkinek!
A recept magáért beszél, az elkészítése egyszerű, de nagyszerű. Kata szavait idézem. „Bizony-bizony, nem raffaello, nem édesség, ez bizony sós, és nem tudom, hogy rájöttök-e, de ezen a csodán szalonnapörc van, bizony, ez szalonnapörcös, ez a másik csoda diós…”
